Etapy projektowania

1 Wypełniasz formularz zamówienia

Wysłanie zamówienia nie jest obowiązkiem do zapłaty więc nic nie ryzykujesz. Formularz zamówienia logo

2 Wystawiamy zamówienie

Wyślemy zamówienie i poprosimy o zapłatę za etap koncepcyjny 300 zł brutto.

3 Wysyłamy pierwsze projekty

Analizujemy Twoją branżę, pracujemy w zespole i przedstawiamy wstępne projekty - koncepcje, które pozwolą nam wspólnie określić dalszy kierunek prac nad projektem logo.

4 Brak limitu projektów

Oprócz oferty "Pakiet Mini" nie ma żadnych ograniczeń i limtów. Wysyłamy tak długo projekty, aż któryś w pełni Ciebie zadowoli. BRAK LIMITÓW - TEGO NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ naszym zdaniem nie możesz być ograniczony limitem projektów, bo co będzie jak żaden z przesłanych projektów Ci się nie spodoba?
Pakiet Mini ze względu na ograniczną ilość projektów do 3 propozycji zalecamy osobom, które mają już swoją wizję jak ma wyglądać projekt logo.

5 Poprawki wybranego projektu

W wybranym projekcie dokonujemy poprawki i korekty: kolorów, kształtów, czcionek i układu. Również brak limitów takich poprawek.


Doskonały projekt logo firmy powinien łączyć umięjętności grafika, kreatywność projektanta i zdolności osoby zwanej copywriter. Dlatego nad projektami logotypów w naszym studio graficznym pracują zawsze minimum dwie osoby.

PROJEKTOWANIE LOGO FIRMOWEGO TO SZTUKA.


Zapraszamy do skorzytania z naszej drukarni Drukarnia Warszawa dla klientów zamawiających projekt logo mamy atrakcyjne rabaty na druk. W naszej drukarni zawsze darmowa dostawa druków kurierem na terenie całej Polski.