Etapy projektowania

1 Wypełniasz formularz kontaktowy

Wysłanie formularza nie jest obowiązkiem do zapłaty więc nic nie ryzykujesz. Formularz logo

2 Oferta

Wyślemy dokładną ofertę i regulamin. Zapłata za Pakiet Logo podzielona jest na dwie części: 300 zł przed przystąpieniem do pracy nad logo. Pozostała kwota z ceny pakietu płatna dopiero po wybraniu projektu logo.

3 Wysyłamy pierwsze projekty

Analizujemy Twoją branżę, pracujemy w zespole i przedstawiamy wstępne projekty - koncepcje, które pozwolą nam wspólnie określić dalszy kierunek prac nad projektem logo.

4 Brak limitu projektów

Oprócz oferty "Pakiet Mini" nie ma żadnych ograniczeń i limtów. Wysyłamy tak długo projekty, aż któryś w pełni Ciebie zadowoli. BRAK LIMITÓW - TEGO PRAWDOPODOBNIE NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ naszym zdaniem nie możesz być ograniczony limitem projektów, bo co będzie jak żaden z przesłanych projektów Ci się nie spodoba?
Pakiet Mini ze względu na ograniczną ilość projektów do 3 propozycji zalecamy osobom, które mają już swoją wizję jak ma wyglądać projekt logo.

5 Poprawki wybranego projektu

W wybranym projekcie dokonujemy poprawki i korekty: kolorów, kształtów, czcionek i układu. Również brak limitów takich poprawek.


Doskonały projekt logo firmy powinien łączyć umięjętności grafika, kreatywność projektanta i zdolności osoby zwanej copywriter. Dlatego nad projektami logotypów w naszym studio graficznym pracują zawsze minimum dwie osoby.

PROJEKTOWANIE LOGO FIRMOWEGO TO SZTUKA.