Projekt logo zawiera

1

Projekt graficzny logo

Projekt narysowany od podstaw przez grafików z doświadczeniem w branży poligraficznej. Wybierzesz go z propozycji jakie zostaną Tobie zaprezentowane, brak limitu projektów! Zapewniamy opiekę grafika prowadzącego projekt i możliwość bezpośredniego kontaktu z nim.
Pamiętaj w naszym studio graficznym nie mamy limitu projektów i poprawek. Wyjątkiem jest oferta "Pakiet Mini" (Pakiet Mini ze względu na ograniczną ilość projektów do 3 propozycji zalecamy osobom, które mają już swoją wizję jak ma wyglądać projekt logo). Pracujemy do skutku, dla nas liczy się 100% zadowolenia Klienta.

2

Pliki z logo w najpopularniejszych formatach

Dostarczamy pliki w wersji wektorowej potrzebne do profesjonalnych wydruków, wykonania banerów, naklejek, koszulek, gadżetów i innych rzeczy. Pliki wektorowe dajemy w plikach cdr, pdf lub innych na życzenie np eps, ai. Dodatkowo przekażemy pliki bitmapowe - zdjęcia do wykorzystania w internecie np do dokumentu WORD, do E-maila, na Stronę Internetową, będą to plik jpg i plik png z przeźroczystym tłem.

3

Umowę przekazania autorskich praw majątkowych do logo

Umowę wydrukujemy w dwóch egzemplarzach i wyślemy pocztą listem poleconym. Będzie to umowa przeniesienia AUTORSKICH PRAW MAJĄTKOWYCH do logo. Dodatkowo przekażemy prawa zależne, co pozwoli ci na edytowanie projektu logo bez naszej zgody.
Uwaga, aby umowa była ważna polskie prawo wymaga formy pisemnej, dlatego wysyłamy ją listem.

4

Fakturę VAT za projekt logo

Jesteśmy legalnie działającą firmą i na każdą usługę wystawiamy fakturę z 23% podatkiem VAT. Faktura VAT pozwoli Tobie odliczyć część kosztów jakie zapłacisz za projekt logo.

5

Dodatki w Pakietach

W zależności jaki pakiet wybierzesz oprócz projektu logo dostaniesz projekty druków np: wizytówki, papieru firmowego, koperty czy pieczątki. Wszystkie projekty dostarczymy w profesjonalnych plikach wektorowych gotowych do druku.