Projekt logo zawiera

1

Projekt graficzny logo

Projekt narysowany od podstaw przez grafików z doświadczeniem w branży poligraficznej. Wybierzesz go z bardzo wielu propozycji jakie zostaną Tobie zaprezentowane, brak limitu projektów! Zapewniamy opiekę grafika prowadzącego projekt i możliwość bezpośredniego kontaktu z nim.
Pamiętaj w naszym studio graficznym nie mamy limitu projektów i poprawek. Pracujemy do skutku, dla nas liczy się 100% zadowolenia Klienta.

2

Pliki z logo w najpopularniejszych formatach

Dostarczamy pliki w wersji wektorowej potrzebne do profesjonalnych wydruków, wykonania banerów, naklejek, koszulek, gadżetów i innych rzeczy. Pliki wektorowe dajemy w plikach cdr, eps, ai, pdf lub innych na życzenie. Dodatkowo przekażemy pliki bitmapowe - zdjęcia do wykorzystania w internecie np do dokumentu WORD, do E-maila, na Stronę Internetową, będą to pliki jpg i png z przeźroczystym tłem.

3

Umowę przekazania autorskich praw majątkowych do logo

Umowę wydrukujemy w dwóch egzemplarzach i wyślemy pocztą listem poleconym. Będzie to umowa przeniesienia AUTORSKICH PRAW MAJĄTKOWYCH do logo. Dodatkowo przekażemy prawa zależne, co pozwoli ci na edytowanie projektu logo bez naszej zgody, a nawet dalszą odsprzedaż!
Uwaga, aby umowa była ważna polskie prawo wymaga formy pisemnej, dlatego wysyłamy ją listem.

4

Fakturę VAT za projekt logo

Jesteśmy legalnie działającą firmą i na każdą usługę wystawiamy fakturę z 23% podatkiem VAT. Faktura VAT pozwoli Tobie odliczyć część kosztów jakie zapłacisz za projekt logo.

5

Dodatki w Pakietach

W zależności jaki pakiet wybierzesz oprócz projektu logo dostaniesz projekt: wizytówki, papieru firmowego, koperty i pieczątki. Wszystkie projekty dostarczymy w profesjonalnych plikach wektorowych gotowych do druku.